Meist

Tellikonteiner.ee - enamasti Eesti kapitalil põhinev ja kiiresti arenev ettevõttete kontsern, mille peamisteks tegevusaladeks on jäätmete- ja prügivedu ja käitlus Eesti, Läti, Leedu ja Soome territooriumitel. 

Kontserni peategevusaladeks on tavajäätmete käitlemine ja transport multilift- ja liftdumbper-konteineritega, vanarauavedu, ehitamiseks vajalike puistematerjalide müük ja transport.

Kergete puistematerjalide vedu (saepuru, puiduhakke, turvas jne.) liikuvpõrandatega varustatud poohaagistega. Lammutustööd, demontaaž, laadimine, mulla- ja kaevetööd rasketehnika (roomikekskavaatorid, bobcatid, kraanaautod jne.) ja inimjõu abil.

Ehitusplatside ettevalmistamine ja "null"-tsükli ehitustööd (valmistamata platside koristustööd, haljastuse ära koristamine, puude- ja põõsaste eemaldamine, kännude- ja muu segava välja kaevamine, pinnase planeerimine, vundamintide kaevamine ja valamine jne.).

Jäätmete- ja muu materjalide sorteerimine ja laadimine objektidel (roomikekskavaatorid sorteerimishaaratsite- ja kääridega jne.), puidujäätmete töötlemine, puiduhakke tootmine, ost ja müük.

Raske tehnika hooldus ja remont töökojas ja objektidel, väljasõidu baasil. Konteinerite, metallkonstruktsioonide ja - mahutite projekteerimine, valmistamine, liivapritsi puhastus ja värvimine (teenused on saadavad ka väljasõidu baasil).

Teenused

Prügivedu, jäätmete vedu, vanaraua vedu

Prügi- ja tavajäätmete äravedu ja utiliseerimine - üks põhilisteks faktoriteks elamu- ja tööstusrajoonide puhtuse ja komfortse elu tagamiseks. Meie ettevõttelt saate rentida multilift- ja liftdumbper-konteinereid, tellida jäätmevedu Tallinnas ja Harjumaal.

Mullatööd, kaevetööd

Mulla- ja kaevetööd on praktiliselt iga kapitaalse ehituse alusetapideks. Antud etapide õige korraldamine ja läbiviimine mõjutab täielikult edasiste ehituse etapide kvaliteeti. Meie kogemus annab meile kindluse antud tööde teostamisel.

Lammutustööd ja demontaaž

Meie ettevõtte teostab elu- ja tööstushoonete, -ehitiste-, ja -rajatiste lammutust ja demontaaži. Meie spetsialistid täidavad enda ülesandeid professionaalselt, hoolikalt ja vastutustundlikult, tagadest kõrgeima kvaliteedi tulemusi meie klientidele.

Transport, veoteenused

Puistematerjalide müük ja vedu (liiv, killustiv, muld, tuhk jne.) ehituseks, Teie multilift-konteinerite ja -seadmete transport.

Telli Meilt

Kontakt

Elements

Text

This is bold and this is strong. This is italic and this is emphasized. This is superscript text and this is subscript text. This is underlined and this is code: for (;;) { ... }. Finally, this is a link.


Heading Level 2

Heading Level 3

Heading Level 4

Heading Level 5
Heading Level 6

Blockquote

Fringilla nisl. Donec accumsan interdum nisi, quis tincidunt felis sagittis eget tempus euismod. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus vestibulum. Blandit adipiscing eu felis iaculis volutpat ac adipiscing accumsan faucibus. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus lorem ipsum dolor sit amet nullam adipiscing eu felis.

Preformatted

i = 0;

while (!deck.isInOrder()) {
  print 'Iteration ' + i;
  deck.shuffle();
  i++;
}

print 'It took ' + i + ' iterations to sort the deck.';

Lists

Unordered

 • Dolor pulvinar etiam.
 • Sagittis adipiscing.
 • Felis enim feugiat.

Alternate

 • Dolor pulvinar etiam.
 • Sagittis adipiscing.
 • Felis enim feugiat.

Ordered

 1. Dolor pulvinar etiam.
 2. Etiam vel felis viverra.
 3. Felis enim feugiat.
 4. Dolor pulvinar etiam.
 5. Etiam vel felis lorem.
 6. Felis enim et feugiat.

Icons

Actions

Table

Default

Name Description Price
Item One Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
Item Two Vis ac commodo adipiscing arcu aliquet. 19.99
Item Three Morbi faucibus arcu accumsan lorem. 29.99
Item Four Vitae integer tempus condimentum. 19.99
Item Five Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
100.00

Alternate

Name Description Price
Item One Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
Item Two Vis ac commodo adipiscing arcu aliquet. 19.99
Item Three Morbi faucibus arcu accumsan lorem. 29.99
Item Four Vitae integer tempus condimentum. 19.99
Item Five Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
100.00

Buttons

 • Disabled
 • Disabled

Form